شرکت سیکا کیمیا تجارت آریا با شماره ثبت 82722 در مشهد با هدف تامین مواد اولیه تمامی صنایع و تامین و توزیع مواد اولیه مرغوب در کشور و همچنین صادرات و واردات مواد اولیه خام شیمیایی تاسیس گردید.

ما با استفاده از کادری مجرب و با آشنایی از مشکلات موجود در صنایع ایران بر آن آمدیم که فعالیت خود را در زمینه تهیه و توزیع مواد اولیه صنایع از جمله مواد اولیه شوینده، مواد اولیه غذایی، مواد اولیه دارویی، مواد اولیه آرایشی بهداشتی، مواد اولیه کشاورزی، مواد اولیه تصفیه آب، مواد اولیه حفاری، حلال ها و مواد شیمیایی صنعتی و همچنین در بخش اسانس گسترده نماییم.

ما در سیکاکم طبق نیاز مشتریان و درخواست سفارش محصولات مورد نیاز شما همکاران را آنالیز کرده و ثبت سفارش می کنیم تا با بهترین کیفیت محصول را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

شرکت سیکاکم با دارا بودن کادری مجرب و متخصص قادر به تامین مواد اولیه مورد نیاز کلیه صنایع از بازارهای بین المللی می باشد و شما عزیزان را در این زمینه یاری می نماید. رمز موفقیت شرکت های بزرگ رضایت مشتریان شرکت است و امیدواریم همانگونه که تا به امروز با سعی همکاران متخصص رضایت مشتریان خود را جلب نموده ایم بر این اصل استوار بمانیم و بیش از پیش رضایت شما را بدست آوریم.

سیکاکم واردکننده، صادرکننده و فروشنده اسانس، مواد اولیه شیمیایی، شوینده، دارویی، غذایی و….

خدمات شرکت سیکاکم به تولیدکنندگان و پژوهشگران عزیز کشور:

  • بازاریابی و فروش مواد اولیه
  • صادرات مواد اولیه
  • تجاری سازی تحقیقات و همکاری پژوهشی در زمینه مواد اولیه

لذا از کلیه تولیدکنندگان مواد اولیه شیمیایی، غذایی، کشاورزی و…. دعوت به همکاری می نماییم، که با تماس و مشاوره گرفتن از همکاران متخصص ما در زمینه صادرات محصولات خود به کشورهای متقاضی و بازاریابی و فروش مواد اولیه تولیدی خود در بازار داخل کشور بهره مند گردید.

دفتر مرکزی ما در شهر مشهد مقدس می باشد که با توجه به اهمیت منطقه ای در بحث تجارت با کشورهای همسایه از جمله افغانستان پاکستان و عراق حائز اهمیت می باشد. محصولات شرکت به صورت مداوم در انبارهای معتبر نگهداری می شود.

 

تضمین کیفیت       قیمت رقابتی       بسته بندی اصولی       سفارش آنلاین

 

سیکاکم

برخی از محصولات و موادی که می توانید در سایت ما ثبت سفارش کنید:

اسانس

مواد اولیه صنایع شوینده

مواد اولیه صنایع غذایی

مواد اولیه صنایع دارویی

مواد اولیه صنایع آرایشی و بهداشتی

مواد اولیه صنایع کشاورزی