تماس با سیکاکم

  اطلاعات و سئوالات

  سئوالات متداول

  تولید کننده عزیز بیشتر مواد شیمیایی بالاخص مواد شیمیایی وارداتی در شورآباد تهران انبار شده اند اما برخی مواد از شهرهای اصفهان، شیراز، تبریز و مشهد نیز قابل ارسال میباشد.

  تولید کننده عزیز، جهت دریافت آنالیز و همچنین قیمت روز هر محصول از طریق شماره واتساپ درج شده در سایت یا لینک آن در صفحه نخست و یا تماس با کارشناسان فروش سیکاکم از طریق شماره موبایل درج شده یا تلفن ثابت تماس حاصل فرمائید.

  تولید کننده گرامی، بیشتر مواد شیمیایی با توجه به شرایط نگهداری، امکان نگهداری در دفتر فروش را ندارند و با توجه به اینکه این نوع محصولات با برند معتبر عرضه میگردند قطعا معرف حضور شما هستند، اما برخی مواد بالاخص اسانس دارای نمونه میباشد.

  با توجه به سالها فعالیت در حوزه تامین مواد اولیه با شرکتهای حمل درون شهری و برون شهری معتبر ارتباط داشته که حمل بار شما با قیمت مناسب و پیگیری تا تحویل بار به شما توسط همکاران ما در واحد بازرگانی سیکاکم رصد خواهد شد.

  بله، در بیشتر مواد اولیه امکان عرضه خرده فروشی مواد خام شیمیایی میباشد. جهت استعلام موجودی و قیمت خرده فروشی با شماره موبایل 09390090088 و یا شماره ثابت 05191090188 تماس حاصل فرمائید.